RN73H1JTTD1181B25
MFR.Part #
RN73H1JTTD1181B25
JLCPCB Part #
C4029868
Description
1.18kΩ 100mW Metal Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS