RN73H1ETTP51R0D50
MFR.Part #
RN73H1ETTP51R0D50
JLCPCB Part #
C4262788
Description
-55℃~+155℃ 51Ω 63mW Metal Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS