RN73H2ETTD6570A25
MFR.Part #
RN73H2ETTD6570A25
JLCPCB Part #
C4181461
Description
250mW 657Ω Metal Film Resistor ±0.05% ±25ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS