RN73H1ETTP5172B25
MFR.Part #
RN73H1ETTP5172B25
JLCPCB Part #
C4119704
Description
-55℃~+155℃ 51.7kΩ 63mW Metal Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS