RN73R2ETTD3880F50
MFR.Part #
RN73R2ETTD3880F50
JLCPCB Part #
C3970767
Description
-55℃~+155℃ 250mW 388Ω Thin Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS