RN73H1ETTP5051C25
MFR.Part #
RN73H1ETTP5051C25
JLCPCB Part #
C2536893
Description
-55℃~+155℃ 5.05kΩ 62.5mW Metal Film Resistor ±0.25% ±25ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS