RN73H1ETTP4872F50
MFR.Part #
RN73H1ETTP4872F50
JLCPCB Part #
C2515944
Description
-55℃~+155℃ 48.7kΩ 62.5mW Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS