RN73R1JTTD5103B50
MFR.Part #
RN73R1JTTD5103B50
JLCPCB Part #
C2519450
Description
-55℃~+155℃ 100mW 510kΩ 75V Thin Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS