RN73H1ETTP3830D50
MFR.Part #
RN73H1ETTP3830D50
JLCPCB Part #
C2515733
Description
-55℃~+155℃ 383Ω 62.5mW Metal Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS