RN73H1ETTP3920D10
MFR.Part #
RN73H1ETTP3920D10
JLCPCB Part #
C2547141
Description
-55℃~+155℃ 392Ω 62.5mW Metal Film Resistor ±0.5% ±10ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS