RN73H1ETTP3740B10
Extended
Manufacturer
KOA Speer Elec
MFR.Part #
RN73H1ETTP3740B10
JLCPCB Part #
C2554591
Package
0402
Description
-55℃~+155℃ 374Ω 62.5mW Metal Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS