SR732ETTD1R91F
MFR.Part #
SR732ETTD1R91F
JLCPCB Part #
C4282429
Description
-55℃~+150℃ 1.91Ω 500mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS