RN73R2ETTD53R6F25
MFR.Part #
RN73R2ETTD53R6F25
JLCPCB Part #
C4218632
Description
-55℃~+155℃ 250mW 53.6Ω Thin Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS