RN73H1ETTP3700D10
MFR.Part #
RN73H1ETTP3700D10
JLCPCB Part #
C4269092
Description
370Ω 62.5mW Metal Film Resistor ±0.5% ±10ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS