SG73W3ATTE333M
MFR.Part #
SG73W3ATTE333M
JLCPCB Part #
C4109271
Description
-55℃~+155℃ 1W 33kΩ Thick Film Resistor ±20% ±200ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS