RN73H1ETTP3612C25
MFR.Part #
RN73H1ETTP3612C25
JLCPCB Part #
C2535319
Description
36.1kΩ 62.5mW Metal Film Resistor ±0.25% ±25ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS