RN73H1ETTP3402B25
MFR.Part #
RN73H1ETTP3402B25
JLCPCB Part #
C2536884
Description
-55℃~+155℃ 34kΩ 62.5mW Metal Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS