RN73H1JTTD51R1A10
MFR.Part #
RN73H1JTTD51R1A10
JLCPCB Part #
C4065719
Description
100mW 51.1Ω Metal Film Resistor ±0.05% ±10ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS