RN73R2ETTD1142C50
MFR.Part #
RN73R2ETTD1142C50
JLCPCB Part #
C4232229
Description
-55℃~+155℃ 11.4kΩ 250mW Thin Film Resistor ±0.25% ±50ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS