RN73H1ETTP3160D25
Extended
Manufacturer
KOA Speer Elec
MFR.Part #
RN73H1ETTP3160D25
JLCPCB Part #
C2513850
Package
0402
Description
-55℃~+155℃ 316Ω 63mW Metal Film Resistor ±0.5% ±25ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS