RN73H1ETTP3120B50
MFR.Part #
RN73H1ETTP3120B50
JLCPCB Part #
C2534717
Description
-55℃~+155℃ 312Ω 62.5mW Metal Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS