RN73H1JTTD12R4F50
MFR.Part #
RN73H1JTTD12R4F50
JLCPCB Part #
C3986780
Description
-55℃~+155℃ 100mW 12.4Ω Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS