SG73P1EWTTP240G
MFR.Part #
SG73P1EWTTP240G
JLCPCB Part #
C4186804
Description
-55℃~+155℃ 24Ω 250mW Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±2% 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS