RN73H1JTTD1821B25
MFR.Part #
RN73H1JTTD1821B25
JLCPCB Part #
C3941754
Description
-55℃~+155℃ 1.82kΩ 100mW Metal Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS