RN73H1ETTP2463F25
Extended
Manufacturer
KOA Speer Elec
MFR.Part #
RN73H1ETTP2463F25
JLCPCB Part #
C2515422
Package
0402
Description
-55℃~+155℃ 246kΩ 63mW Metal Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS