RN73H1ETTP2403F25
MFR.Part #
RN73H1ETTP2403F25
JLCPCB Part #
C2515449
Description
240kΩ 62.5mW Metal Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS