SG73P2ATTD514J
MFR.Part #
SG73P2ATTD514J
JLCPCB Part #
C4359945
Description
-55℃~+155℃ 250mW 510kΩ Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS