RN73H1ETTP2323C25
Extended
Manufacturer
KOA Speer Elec
MFR.Part #
RN73H1ETTP2323C25
JLCPCB Part #
C4324428
Package
0402
Description
232kΩ 63mW Metal Film Resistor ±0.25% ±25ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS