RN732ATTD1150A10
MFR.Part #
RN732ATTD1150A10
JLCPCB Part #
C3983782
Description
-55℃~+155℃ 100mW 115Ω Thin Film Resistor ±0.05% ±10ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS