RN73H1JTTD17R6F100
MFR.Part #
RN73H1JTTD17R6F100
JLCPCB Part #
C4095578
Description
-55℃~+155℃ 100mW 17.6Ω Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS