RN73H1JTTD2432D50
MFR.Part #
RN73H1JTTD2432D50
JLCPCB Part #
C4301390
Description
100mW 24.3kΩ Metal Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS