RN73H1ETTP2031C25
MFR.Part #
RN73H1ETTP2031C25
JLCPCB Part #
C2537983
Description
2.03kΩ 62.5mW Metal Film Resistor ±0.25% ±25ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS