RN73H1ETTP1931C25
MFR.Part #
RN73H1ETTP1931C25
JLCPCB Part #
C4099570
Description
-55℃~+155℃ 1.93kΩ 63mW Metal Film Resistor ±0.25% ±25ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS