RN732BTTD1112B50
MFR.Part #
RN732BTTD1112B50
JLCPCB Part #
C4301493
Description
-55℃~+155℃ 11.1kΩ 125mW Thin Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS