RN73H1ETTP1931F25
MFR.Part #
RN73H1ETTP1931F25
JLCPCB Part #
C2515273
Description
1.93kΩ 63mW Metal Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS