RN73H1ETTP16R9D50
MFR.Part #
RN73H1ETTP16R9D50
JLCPCB Part #
C2514791
Description
-55℃~+155℃ 16.9Ω 62.5mW Metal Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS