SLR1TTE71R5D
MFR.Part #
SLR1TTE71R5D
JLCPCB Part #
C4225250
Description
-55℃~+180℃ 1W 71.5Ω Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS