RN73R1JTTD3441B25
MFR.Part #
RN73R1JTTD3441B25
JLCPCB Part #
C2506726
Description
-55℃~+155℃ 100mW 3.44kΩ 75V Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS