RK73B2ARTTD223J
MFR.Part #
RK73B2ARTTD223J
JLCPCB Part #
C2596089
Description
-55℃~+155℃ 150V 22kΩ 250mW Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS