RN73R1ETTP56R9D50
MFR.Part #
RN73R1ETTP56R9D50
JLCPCB Part #
C4275016
Description
-55℃~+155℃ 56.9Ω 63mW Thin Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS