HV732BRTTD434J
Extended
Manufacturer
KOA Speer Elec
MFR.Part #
HV732BRTTD434J
JLCPCB Part #
C6637938
Package
1206
Description
-55℃~+155℃ 250mW 430kΩ Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS