RN73H1ETTP1690D10
MFR.Part #
RN73H1ETTP1690D10
JLCPCB Part #
C4275721
Description
169Ω 62.5mW Metal Film Resistor ±0.5% ±10ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS