RN73R1JTTD5361D10
MFR.Part #
RN73R1JTTD5361D10
JLCPCB Part #
C2546441
Description
-55℃~+155℃ 100mW 5.36kΩ Thin Film Resistor ±0.5% ±10ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS