RN73H1ETTP1640D50
MFR.Part #
RN73H1ETTP1640D50
JLCPCB Part #
C4082728
Description
-55℃~+155℃ 164Ω 63mW Metal Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS