RN73H1JTTD3741D50
MFR.Part #
RN73H1JTTD3741D50
JLCPCB Part #
C4184905
Description
-55℃~+155℃ 100mW 3.74kΩ Metal Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS