SG73S2ETTD91R0F
MFR.Part #
SG73S2ETTD91R0F
JLCPCB Part #
C4207028
Description
-55℃~+155℃ 500mW 91Ω Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS