RN73R1JTTD2741A10
MFR.Part #
RN73R1JTTD2741A10
JLCPCB Part #
C4281277
Description
-55℃~+155℃ 100mW 2.74kΩ Thin Film Resistor ±0.05% ±10ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS