RN73H1ETTP1450F25
MFR.Part #
RN73H1ETTP1450F25
JLCPCB Part #
C3962923
Description
145Ω 62.5mW Metal Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS