CF1/4CT52R2R2J
MFR.Part #
CF1/4CT52R2R2J
JLCPCB Part #
C2613272
Description
-450ppm/℃~+350ppm/℃ -55℃~+155℃ 2.2Ω 250mW Carbon Film Resistor ±5% Plugin,D2.3xL6.1mm Through Hole Resistors ROHS