SG73P2BRTTD475J
MFR.Part #
SG73P2BRTTD475J
JLCPCB Part #
C5893884
Description
-55℃~+155℃ 4.7MΩ 750mW Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS